Wartość koszyka : 0.00 PLN Ilość produktów : 0 szt.KONTAKT  tel : 601 869 771 e-mail: afyon@interia.pl
 

Płatności

 
PŁATNOŚĆI PŁATNOŚĆI • F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W przypadku potwierdzonego zamówienia F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za nie zawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już potwierdzone. • Sklep internetowy mwm.pl wystawia dokument sprzedaży: domyślnie paragon lub na życzenie Klienta fakturę VAT. W formularzu zamówienia należy podać dokładne dane odbiorcy konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT. Złożenie zamówienia upoważnienia F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy. • Płatność za zamówiony towar pobierana jest w przedpłacie na konto bankowe F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI przed wysłaniem przesyłki lub przy odbiorze przesyłki do rąk pracownika firmy ją doręczającej.
 
 
 
• F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W przypadku potwierdzonego zamówienia F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za nie zawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już potwierdzone.
 
• Sklep internetowy mwm.pl wystawia dokument sprzedaży: domyślnie paragon lub na życzenie Klienta fakturę VAT. W formularzu zamówienia należy podać dokładne dane odbiorcy konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT. Złożenie zamówienia upoważnienia F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy.
 
• Płatność za zamówiony towar pobierana jest w przedpłacie na konto bankowe F.H.U. AFYON WOJCIECH ŻURAWSKI przed wysłaniem przesyłki lub przy odbiorze przesyłki do rąk pracownika firmy ją doręczającej.
PayU - Bezpieczne płatności internetowe
Newsletter

Wpisz swój adres poniżej i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.